inez
Projekt domu: Toronto
Powierzchnia: 147 m2
Koszt budowy (pod klucz): 443.700 PLN brutto
Blog czytało - 79688 użytkowników
Wpisów - 85
Komentarzy - 34
Obserwuje - 26130
Oceń blog:
2014-01-18

W miniony czwartek Panowie z Inez wzbogacili nasz domek o trochę drewna na zewnątrz.

Ukończony został podest wejściowy, stanał słup na wejściu i wbite zostały ozdobne deski na sczyty dachu od frontu i od ogrodu.

Cieszymy się bardzo z każdego drewna jakie pojawia się w (na) domu i które nie zostanie zakryte, tak jak to Panowie uczynili z przepiękną konstrukcją :))

 
Deski na szczycie dachu są sporo szersze niż te na wizualizacji biura projektowego. To za sprawą Pani Agnieszki, która obawiała się , że cieniutkie deseczki mogłyby dość szybko ulec zwichrowaniu i doradziła zastosować szersze. Zgodziliśmy się bez wahania :)
Jesteśmy ogromnie zadowoleni z efektu. Moim skromnym zdaniem prezentują się nawet lepiej niż te zaprojektowane :)
Podest jest duży i wygodny (no może poza pierwszym stopniem, bo jest wysoko, ale to już kwestia robót ziemnych w ogrodzie :) ) spokojnie zmieszczą się na nim 2-3 osoby, których nie zepchniemy otwierając drzwi.
Słup na razie chudzina :), ale będzie obłożony wełną i otynkowany tak jak elewacja domu. Ale to pewnie też poczeka do wiosny. Tak gwoli wyjaśnienia, słup nie spełnia żadnej funkcji konstrukcyjnej, jest po prostu ozdobą, a że podobała nam się wizualizacja oryginalnego projektu u nas też takowy powstał.
KOMENTARZE 
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.
2014-03-22 10:26:28 
cornerstone
ladnie zrobione schody
podciag po rama trzyma szhody i dach w takich miejscach zbiera sie zawsze durzo snieguBudowa domów kanadyjskich pod klucz
Projekty domów szkieletowych
Kompleksowa obsługa


projekt i realizacja: papcomputer.pl